Štvrtok, 26.7.

13.00 Nová synagóga, Kaviareň
lecture
Pavlišová, Cvečková, Kašparová: Kontexty súčasného tanca (90′)
in Slovak

 

15.30, Stanica, S1
audiovisual – motion performance
Chmelíková, Viňarský: YAW
(30’ interactive installation /25’ performance)
no language barrier

 

16.00, Labyrint
performance
Procházka, Petrušová: Stop Fucking Smiling (60′)
in Slovak

 

17.30, Nová synagóga
work in progress
Viktor Černický: PLI (90′) *
no language barrier

 

19.30, Nová synagóga
openings
Šimon Chovan: Human Allergic
Júdová,Boleslavský: Camouflage
Iné vízie
bilingual EN + SK

 

20.30, Labyrint
performance
Procházka, Petrušová: Stop Fucking Smiling (60′)
in Slovak

 

20.30, Stanica, S1
audiovisual – motion performance
Chmelíková, Viňarský: YAW (30’ interactive installation /25’ performance)
no language barrier

 

22.00 Stanica, S2
theater
Petra Fornayová a kol.: Hra na budúcnosť _ Subjective Future (60′) *
bilingual EN + SK

 

23.30, Stanica, Kontajner
performative concert
Bolka (30′)
no language barrier

 

24.00, Stanica, Bar
party 
Slušné baby sound system

 

 

 

 

 

26. – 29. 7.
site-specific duration performance
Sprievodcovia

 

26.7. – 29. 7., Nová synagóga, Kaviareň
projection
Iné vízie

26. – 29. 7., Stanica, Park
Sevenminutes: Svetelná inštalácia

Piatok, 27.7.

9.30 Stanica, Park
Joga so Shanti centrom (60′)
no language barrier

 

11.00, Stanica, Stan
discussion
Diskofórum (120′)
in Slovak

 

13.00, Bábkové divadlo
work in progress
Jaro Viňarský: The Touch of the Open (60′)
no language barrier

 

15.00, Stanica, S2
performance
Hodworks: Solos (105’)
in English

 

15.00, Nová synagóga
conceptual performance
DiStO: Divadlo Statického Objektu * (40′)
no language barrier

 

16.30 – 20.00, Nová synagóga
mixed reality game
Júdová, Boleslavský: Camouflage * (7′)
no language barrier

 

17.00, Bábkové divadlo
contemporary dance
Zden Brungot Svíteková: Geste-action (35′)
no language barrier

 

17.00, Nová synagóga -> mesto
new sound horizonts 
Orchestr BERG: Soundwalk – zvuková prechádzka mestom (90’)
in Slovak

 

19.00, Dielne Bábkového divadla
surreal performance
Peter Mazalán a kol.: Odľahlé ostrovy (40′)
in Slovak

 

19.00, Stanica, Stan
projection
Dance for Camera
no language barrier

 

21.00, Stanica, S2
performance
Hodworks: Solos * (105′)
in English

 

21.00, Nová synagóga
conceptual performance
DiStO: Divadlo Statického Objektu * (40′)
no language barrier

 

22.30, Stanica, Kontajner
concert
HRB/BOL (30′)
no language barrier

 

23.00, Stanica, S1
visual-musical performance
For you Katrina (45’)
no barrier

 

24.00, Stanica, Bar
party
hnát the dj (Herna)

 

Sobota, 28.7.

10.20, 12.20, 14.20, Hlavná stanica Žilina, v hlavnej hale
family happening 
Bouzková, Folvarčný, Stanica: Čože?! Vidličky a nože! (55’)
Czecho-Slovak

 

11.00 Stanica, Park
Joga so Shanti centrom (60’)
no language barrier

 

12.00, Nová synagóga
performative lecture
Yuri Korec a spol.: Sólo nielen pre jedno telo * (55′)
in Slovak

 

13.00,  Nová synagóga, Kaviareň
talk – discussion
Čas na prácu (100′)
in Slovak

 

13.00 – 20.00, Nová synagóga
mixed reality game
Júdová, Boleslavský: Camouflage(7’)
no language barrier

 

15.00, Stanica, S2
contemporary dance
Zuzana Žabková a kol.: …and I want to remember all your shapes (68′)
no language barrier

 

17.00, Bábkové divadlo
contemporary dance
Zden Brungot Svíteková: Geste-action (35′)
no language barrier

 

17.00, Stanica, S1
contemporary dance
Nové tváre súčasného tanca (60′)
bilingual EN + SK

 

18.30, Nová synagóga -> mesto
new sound horizonts 
Orchestr BERG: Soundwalk – zvuková prechádzka mestom * (90′)
bilingual EN + SK

 

20.00, Nová synagóga
concert 
György Ligeti, Orchestr BERG: Poème symphonique – koncert pre 100 metronómov (30’)
no language barrier

 

22.00, Stanica, S2
intermedia performance
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen * (35′)
no language barrier

 

23.00, Stanica, Under Rondel
audiovisual romance
Panáčik (50′)
in Slovak

 

24.00, Stanica, Bar
party 
Neurotinka & Richard Zsiiir (pinchof_Wannabe Djs)

 

Nedeľa, 29.7.

11.00, Stanica, Stan
discussion
Diskofórum (120′)
in Slovak

 

12.00, Stanica, S1
contemporary dance
Nové tváre súčasného tanca (60′)
bilingual EN + SK

 

13.00, Stanica, S2
contemporary dance / rap
Lyrik.Tiger.Gróf(ka): Z / ONES * (45′)
in Slovak

 

14.30, Nová synagóga
contemporary dance
Martin Talaga: SOMA * (50′)
no language barrier

Na predstavenia označené hviezdičkou (*) je možné si zakúpiť individuálny lístok, aj pokiaľ nemáte alebo nechcete permanentku celého festivalu. Lístky na jednotlivé predstavenia sú už v predaji na tootoot.fm.