Štvrtok, 26.7.

15.30, Stanica, S1
Kristína Chmelíková, Jaro Viňarský: YAW

 

16.00, Labyrint
Procházka, Petrušová: Stop Fucking Smiling

 

17.30, Synagóga
Viktor Černický: PLI (Work in progress)

 

19.30, Synagóga
Vernisáž – Šimon Chovan: Human allergic system

 

20.00, Labyrint
Procházka, Petrušová: Stop Fucking Smiling

 

21.00, Stanica, S1
Kristína Chmelíková, Jaro Viňarský: YAW

 

22.00 Stanica, S2
AST: Hra na budúcnosť _ Subjective Future

 

23.30, Stanica, kontajner
Bolka 

 

00.00, Stanica, Bar
DJ Jolana

Piatok, 27.7.

12.00 – 20.00, Synagóga
Mária Júdová, Andrej Boleslavský: Camouflage (VR)

 

11.00, Stan
Diskofórum

 

13.00, Bábkové divadlo
Jaro Viňarský: The Touch of the Open (Work in progress)

 

15.00, Stanica, S2
HodWorks: Solos

 

15.30, Stanica, S1 / Synagóga
DiStO: Divadlo statického objektu

 

17.00, Františkánsky kláštor
Zden Brungot Sviteková: Geste-action

 

17.00, mesto
Orchestr Berg: Performatívna hudobná prechádzka mestom

 

19.00, Bábkové divadlo
Divadlo Stoka: Postfaktótun

 

21.00, Stanica, S2
HodWorks: Solos

 

21.00, Synagóga
DiStO: Divadlo statického objektu

 

22.30, Stanica, kontajner
HRB/BOL

 

23.00, Stanica, S1
For you Katrina

 

24.00, bar
DJ Hnát 

Sobota, 28.7.

12.00 – 20.00, Synagóga
Mária Júdová, Andrej Boleslavský: Camouflage (VR)

 

10.20, 12.20, 14.20, Hlavná Stanica Žilina
Folvarčný, Bousková, Stanica: Čože? Vidličky a nože!

 

12.00, Synagóga
Juraj Korec: Sólo Nielen Pre Jedno Telo

 

13.00, Synagóga
Okrúhly stôl – diskusia

 

15.00, Stanica, S2
Zuzana Žabková a kol.: …and I want to remember all your shapes

 

17.00, Františkánsky kláštor
Zden Brungot Sviteková: Geste-action

 

17.00, Stanica, S1
Nové tváre súčasného tanca

 

18.30, mesto
Orchestr Berg: Performatívna hudobná prechádzka mestom

 

20.00, Evanjelický kostol
George Ligeti, Orchestr Berg: Koncert pre 100 metrónov

 

22.00, Stanica, S2
Ferienčiková, Júdová, Timpau: Everywhen

 

23.00, Dvor
Panáčik

 

24.00, Bar
Neurotinka & Richard Zsiiir (pinchof_Wannabe Djs)

Nedeľa, 29.7.

11.00, Stanica
Diskofórum

 

13.00, Stanica, S1
Nové tváre súčasného tanca

 

13.00, Stanica, S2
Lyrik & Tiger: Z / ONES

 

14.00, Synagóga
Martin Talaga: SOMA