Netvár sa, že sa ťa to netýka!

Kiosk festival má tento rok podtitul naničhodný, obojživelný, nenápadný, alebo aký práve treba – ako chameleón, ako ten, čo sa dokáže prispôsobiť situácii, aby prežil. Nielen v programe sa zaujímame o rôzne podoby a prevleky, ktoré si na seba umelci počas uplynulého roku brali, aby sa vysporiadali s pandémiou a mohli hrať, hrať sa. Bude prispôsobivý, bude sa trochu skrývať a trochu aj kričať. A práve takých ľudí hľadáme aj do dobrovoľníckeho tímu – tých čo pre situáciu urobia všetko – zmenia sa, zmenia okolie, prispôsobia sa, tvária sa že vedia.

Láka ťa byť jeho súčasťou? Máš chuť stráviť štyri festivalové dni ako pomocná noha, zoznámiť sa s radosťami aj strasťami umelcov a produkčného tímu a zároveň si pozrieť predstavenia aj na nezvyčajných miestach, spoznať nových ľudí, zabaviť sa na nočných párty? 

Tak poď do toho!

Splyň s vírom festivalu ako

> Informátor(ka): Môžeš mať na starosti hlavný Infopoint na Stanici Žilina-Záriečie, kde prebieha akreditácia účastníkov, predaj lístkov, ubytovanie, predaj divadelných kníh, poskytovanie všeobecných informácií pre hostí a divákov. Alebo sa budeš viac pohybovať po meste a medzi priestormi. Veľa akcií sa totiž tento rok bude diať na rôznych miestach mesta. Mal/a by si mať preto prehľad v programe a poznať Žilinu. Budeš vedieť odpovedať, čo sa kde deje, navigovať blúdiacich divákov a diváčky. 

> Koordinátor(ka) – uvádzač(ka) sál: Pripravuješ a upratuješ sálu či iný priestor pred predstavením, staráš sa o to, aby účinkujúci mali po ruke, čo potrebujú, vpúšťaš a usádzaš divákov a diváčky, dohliadaš na vypratanie sály po predstavení.

> Pestún(ka): Staráš sa o deti, ktoré nebudú môcť alebo chcieť ísť na predstavenia, zahráš sa s nimi na terase, v parku alebo v detskom kútiku Stanice Žilina-Záriečie.

> Rozvážač(ka) jedla: Patríš do tímu, ktorý bude dozerať na to, aby mali technici a techničky Kiosku jedlo na mieste a v čase, keď ho budú potrebovať. Naložíš, zavezieš, dovezieš naspäť prázdne krabičky a tak.

Za to ti ponúkame:

> voľný vstup na festivalové predstavenia

> občerstvenie a pitný režim počas práce

> bývanie vo festivalovom stanovom mestečku zdarma (pre cezpoľných)

> skvelú skúsenosť, riadok v životopise, nových kamošov

Prihlás sa tu  do 25.  7.  2021

Koordinátorkou dobrovoľníkov a kontaktnou osobou je je Maťka Jombíková matajombikova@gmail.com, 0915 367 703