Na predstavenie označené hviezdičkou je možné zakúpiť vstupenky v predpredaji.
Informácie k predpredaju permanentiek a vstupeniek

 

Štvrtok, 27. júl

16.00 Nová synagóga
George Orwell: Princípy Newspeaku  (55´)
in Slovak

18.00 Stanica, S2
Barbora Látalová, Zden Brungot Svíteková: Different? (60‘ + 30‘ diskusia)
bilingual en + sk

19.30 Nová synagóga
George Orwell: Princípy Newspeaku  (55´) 
in Slovak

21.00 Elektrárne
Peter Gonda a kol.: Rilato (50´)
in Slovak

22.00 Stanica, S2
Viktor Černický: Parolapolea (25´) 
no language barrier
+ Inhabiting the Space: Echo I.

23.00 Stanica, Kontajner
Stavros Papadopulos (25´)
no language barrier

23.30 Stanica
Poláková, Korec, Šavel, Procházka: Pocitové rozUmenie
(40´)
no language barrier

24.00 Stanica, Bar
sevenminutes dj

 

Štvrtok, 27.  – Nedeľa, 30. júl

Stanica
Svetelná Inštalácia – Tomáš Morávek a Katarína Ďuricová
vždy po západe slnka

 

Nová synagóga, Bar
Body Danced Body Seen
výstava tanečnej fotografie

 

 

 

Piatok, 28. júl

11.00 Stanica, ParkStan
DiskoFórum (120´)
English friendly

11.00 – 19.00 Nová synagóga
Mária Júdová, Andrej Boleslavský: Dust (5´)
no language barrier

13.00 Stanica, Park
Joga / Shanti centrum (60’)

13.00 Nová synagóga, Bar
PlaST a Anténa (120´)
(Industry program)

16.00 Stanica, S2
Tomáš Danielis:
Mainly Love
(52´) 
no language barrier

17.30 Stanica, S1
Marika Smreková, Matěj Nytra a HaDivadlo: Ice Pøz (60´) 
Czech with English subtitles
+Inhabiting the Space: Q&A I.

19.00 Elektrárne
Peter Gonda a kol.: Rilato (50´)
in Slovak

19.00 Stanica, ParkStan
Petra Tejnorová, Tereza Ondrová a kol.: Haló? Je tam někdo? (45´)
English friendly

20.00 Nová synagóga
Odivo: Stopy v pamäti (40´) 
no language barrier
+ Inhabiting the Space: Echo II.

20.30 Stanica, S1
Marika Smreková, Matěj Nytra a HaDivadlo: Ice Pøz (60´) 
Czech with English subtitles

22.00 Stanica, S2
Debris Company:
Únos Európy  
(45´) 
in Slovak

23:30 Stanica, Bar
S.M.R.K.

00:30 Stanica, Bar
Dlab

 

Sobota, 29. júl

10.00; 13.00; 18.00; 20.30 Labyrint – centrum pohybu a tanca
Peter Šavel, Lucia Kašiarová, Tomáš Vtípil: Eau de Vie – (Mo)mentální tanec (60´)
English friendly

10.00 Nová synagóga
Barbora Látalová, Zden Brungot Svíteková:
Bojovka
(60´) 
in Slovak

11.00 Stanica, ParkStan
DiskoFórum (120´)
English friendly

11.00 – 19.00 Nová synagóga
Mária Júdová, Andrej Boleslavský: Dust (5´)
no language barrier

13.00 Stanica, Park
Joga / Shanti centrum (60’)

15.00 Stanica, S1
Yuri Korec: d-BODY-m (45´) 
no language barrier
+ Inhabiting the Space: Play I.

15.00 Stanica, S2
Petra Tejnorová, Jaro Viňarský a kol: You are Here (70´)
English friendly

17.00 Mestský úrad
Denkzeug / Archimera a hostia: Zvuk Auly (60´) 
in Slovak

19.30 Nová synagóga
Odivo: Stopy v pamäti (40´) 
no language barrier

20.30 Stanica, ParkStan
Petra Tejnorová, Tereza Ondrová a kol.: Haló? Je tam někdo? (45´)
English friendly

22.00 Stanica, S1
Yuri Korec: d-BODY-m (45´) 
no language barrier

22.00 Stanica, S2
Petra Tejnorová, Jaro Viňarský a kol: You are Here (70´)
English friendly
+ Inhabiting the Space: Play II.

23.00 Stanica
Mušnula (30´)

24:00 Stanica
Počin [Poučn] + Inhabiting the Space: Shoot the KioX

01:00 Stanica bar
DJ Johana

 

Nedeľa, 30. júl

10:00 Stanica, Park
Ranná joga s Mušnulou

10.00 Nová synagóga, Bar
Stretnutie členov PlaST-u
(Industry program)

11.00 Stanica, ParkStan
KioX. Od hľadania odvážneho diváka k novému divákovi – pokus o (seba)reflexiu festivalu (120´)
in Slovak

13.00 Stanica, S1
Tomáš Janypka:
Nové sady
(35´)
no language barrier
+ Inhabiting the Space: Q&A II.

14:00 Stanica, S2
Tereza Ondrová, Peter Šavel: Boys Who Like To Play With Dolls (40´) 
no language barrier
+ Inhabiting the Space: Let go Jam