Štvrtok, 23.7.

16.00 Nová synagóga
performatívny akt
T. Janypka, S. Bočková:
song lines: expedícia 97/18 
(47’)  
in Slovak


17.00 Stanica, S1
performance
D’Epog: séria, séria, séria, séria, séria (180’)
in Czech


19.00 Nová synagóga
performatívny akt
T. Janypka, S. Bočková:
song lines: expedícia 97/18 
(47’)  
in Slovak


21.00 Telocvičňa, Hliny VIII
tenisová performance
L. Bobalik, M. Hriešik: Timeout Burnout (45’)  
no language barrier


22.00 Bar, Stanica
Párty
Z. Žabková, N. Timková: The Melancholy of Marissa Cooper  

 


POČAS CELÉHO KIOSKU:
(skoro)

 

23. – 26. 7. / Kopec Limbová, Solinky
site-specific duration performance
Guides kolektív: Obyčajné divadlo pre Limbovú 
 ∞

23. – 25. 7. / Žilinský byt,
Klemensova 16
inštalácia-situácia-čas
S. Gottierová, M. Mäsiarová, D. Tomečková: 1+1+1+1=1 (vstup/40’)

23. – 26. 7. / Sngg Studio
interaktívna inštalácia
B. Vitázek: Lush Fields,
Ready for Harvest
(10’)  

24. – 25. 7. / Konzervatórium
zvukovo-obrazová performance

P. Mazalán, A. CséfalvayUrlicht / Prasvetlo (10’)

23. – 26. 7. / Nová synagóga, Balkón
výstavná prezentácia projektu

J. Gábor: Completing
the Sphere
 

23. – 26. 7. / Verejný priestor
zvuková inštalácia

J. Gruska: Lúčne systémy  

23. – 26. 7. / Pod Rondlom, Stanica
svetelná inštalácia
I. Plavnieks, R. Farkaš: S2 

23. – 26.7. / Galéria kocka leze dírou
výstava
Tereza Haspeklová, Markéta Skalková a Evelína Ženíšková 

 

Piatok, 24.7.

9.00 Stanica, Park
Joga so Shanti centrom
no language barrier


10.00 Stanica, Pod Rondlom
zážitková diskusia 
Tenisová rozcvička s Bobalikom  
no language barrier


11.00 Nová synagóga, Balkón
artist talk
J. Gábor: Completing the Sphere 
in Slovak


13.30 Labyrint
zážitková diskusia
song lines experience
s Janypkom a Bočkovou  
no language barrier


14.00 Stanica, S1
performance
D’Epog: séria, séria, séria, séria, séria (180’)
in Czech


15.00 – 18.00 Mesto Žilina
individuálna performatívna prechádzka
Odivo: Poézia mesta – Kiosk edition 
small language barrier 


17.00 Online, všade
performatívna prednáška
Y. Korec & Co.: SNPJT.online (60’)  
in Slovak


19.00 Nová synagóga
ezo performance
P. Šavel: Kvint et Sense (45′)  
no language barrier

 

22.00 Stanica, Bar
Párty
Duo DekaDance

 

Sobota, 25.7.

7.00 – 22.00 Kopec Limbová, Solinky
site-specific duration performance
Guides kolektív: Obyčajné divadlo pre Limbovú (zostávame doma) ∞ 
no language barrier


11.00 Stanica
zážitková diskusia
Dream circle so Šavelom  
no language barrier


14.00 Mesto Žilina
diskusná prechádzka
Mesto, krajina: mesto (Moravčíková, Oravec, Čech) (120’)  
in Slovak


15.00 Stanica, S1
performatívna prednáška
M. Tóth: Rozprava o Mužovi v skafandri (60’)
in Slovak


17.30 Stanica, S1
performatívna prednáška
M. Tóth: Rozprava o Mužovi v skafandri (60’)
in Slovak


21.00 Nová synagóga

pohybovo-vizuálna performance
T.I.T.S.: Tumor: karcinogénna romanca (90’)  
bilingual language


23.00 Nová synagóga, Bar
Párty
Jim Hate  


24.00 Nová synagóga
performatívny koncert

3C 273 + GND  

 

 

Nedeľa, 26.7.

11.00 Žilinská krajina 
prechádzka
Mesto, krajina: krajina (Piaček, Brungot Svíteková, Wetter) (180’)  
in Slovak


14.00 Stanica, S1
záverečná diskusia o divadle a tanci v obmedzení
Rozpitvať (nielen) festival! 
in Slovak 

 

 

 

 

Na predstavenia s obmedzenou kapacitou, prebiehajúce hlavne v Novej Synagóge, sa dajú kúpiť aj jednotlivé lístky. Tieto sú v programe označené hviezdičkou .  Predpredaj vstupeniek bude čoskoro prebiehať na webe tootoot.fm

Všetky akcie, na ktoré je voľný vstup, sú v programe vyznačené symbolom nekonečna . Stačí prísť bez predošlej rezervácie.

Všetko, čo je bez označenia, je už žiaľ vypredané.