Kiosk 2016 hľadá dobrovoľníkov

dobrovoľník

 
Festival bez dobrovoľníkov. Viete si to predstaviť? My sa o to ani nepokúšame. Také niečo by nám iba pokazilo predstavivosť. A ideály.
 
Preto píšeme túto výzvu a voláme o pomoc tých, ktorí majú chuť sa zapojiť, zväčšiť realizačný tím festivalu, byť na mieste činu a postarať sa o to, aby všetko fungovalo a aby sme si mohli povedať, že to máme pod kontrolou. Sami to totiž nezvládneme. Potrebujeme vás.
 
Pre festival Kiosk (28. – 31. júla) hľadáme dobrovoľníkov na nasledovné pozície:

Informátor Info stánok počas priebehu festivalu – akreditácia účastníkov, predaj lístkov, ubytovanie, predaj divadelných kníh, poskytovanie všeobecných informácií pre hostí a divákov.
 
Koordinátor Príprava sály pred predstaveniami, jej posledné úpravy, vpúšťanie divákov do sály, koordinácia pri usádzaní, dohliadanie na vyprázdnenie sály a jej drobné úpravy.
 
Pestún Na festival prichádzajú aj celé rodiny. Hľadáme zodpovedných dobrovoľníkov, ktorí by sa postarali o malé deti počas jednotlivých predstavení, hrali sa s nimi na terase, v parku, alebo detskom kútiku.
 
Jednotlivé úlohy sa dajú nakombinovať alebo ich počas festivalu prestriedať. V prípade záujmu prosím vyplňte nasledovný formulár. V prípade otázok kontaktujte Barboru Uríkovú, barbora@stanica.sk.