KioSK hľadá dobrovoľníkov

Každý festival potrebuje svojich organizátorov. Každý festival potrebuje divákov, bez ktorých by nebol festivalom. Každý festival však potrebuje aj dobrovoľníkov, posilu, bez ktorej si jeho priebeh už nedokážeme ani predstaviť. Ak vás láka akčne sa zapojiť do KioSKu 2013 a nahliadnuť do jeho organizačného zákulisia, ponúkame vám niekoľko možností, ako sa stať súčasťou festivalového tímu.KioSK informátor Info stánok počas priebehu festivalu – akreditácia účastníkov, predaj lístkov, ubytovanie, predaj divadelných kníh, poskytovanie všeobecných informácií pre hostí a divákov.

KioSK koordinátor Príprava sály pred predstaveniami, jej posledné úpravy, vpúšťanie divákov do sály, koordinácia pri usádzaní, dohliadanie na vyprázdnenie sály a jej drobné úpravy.

KioSK kuchár Sestry Šrámkové hľadajú nové sestry! V pomere k hladným divákom sestier nie je nikdy dosť. Ak máte chute objavovať nové chute, krájať, strúhať, obaľovať, piecť a vyvárať, zavarte si so sestrami. Garantujeme chutnú a voňavú atmosféru.

KioSK pestún Na festivale je stále viac a viac ľudí, dokonca celých rodín. Hľadáme zodpovedných dobrovoľníkov, ktorí by sa postarali o malé detičky počas jednotlivých predstavení, hrali sa s nimi na terase, v parku, alebo detskom kútiku. (Táto pozícia je platená.)

KioSk barman Barmani majú za barom plné ruky práce hasiť divákom smäd a na niektoré úlohy im nezostáva čas. Potrebujú pomoc pri zbieraní pohárov v bare a na terase a umývaní riadov. (Táto pozícia je platená.)

Jednotlivé úlohy sa dajú nakombinovať alebo ich počas festivalu prestriedať. V prípade záujmu kontaktujte Zuzanu Hájkovú, koordinátorku dobrovoľníkov, hajkova.zuz@gmail.com.