Príďte na KioSK aj s deťmiTake your kids to KioSK

Ak zoberiete na festival KioSK aj svoje malé deti, nemusíte sa báť, že si nestihnete pozrieť niektoré z predstavení. Ak nebudú mať chuť byť zavreté v sále, ale ich to bude lákať von, máme pre vás riešenie. KioSK totiž tento rok ponúka svojim návštevníkom aj babysitting.

Tím pestúnov sa o vaše deti postará počas jednotlivých predstavení a bude sa s nimi hrať v detskom kútiku, na terase alebo v parku. Deti môžete priviesť vždy pred predstavením do detského kútika, ktorý sa nachádza v bare na Stanici.

Za postráženie jedného dieťaťa počas jedného predstavenia zaplatíte 2 €.

Tešíme sa na vás, vaše deti a spoločne prežitú festivalovú atmosféru.

If you bring your little children to festival KioSK, you don't have to worry about not seeing some of the performances. If they will not want to be closed in the halls, but rather spent time outside, we have a solution for you. KioSK is this year offering also babysitting for its visitors.

During various performances there will be babysitters, available to look after your children and play with them in the children corner, on the terrace or in the park. Before the performances you can always bring your children to the children corner in the bar on Stanica.

Fee for a babysitting for one child during one performance is 2 €.

We are looking forward to you, your children and to the festival atmosphere that we will create together.