KioSK si sám nevystačí, potrebuje dobrovoľníkov

KioSK hľadí sám do seba a priznáva, že na svoju existenciu sám nestačí. Potrebuje viac ľudí, ktorí sa budú oňho starať a hýčkať ho, aby sa mohol pred verejnosťou ukázať v tom najlepšom svetle. Preto volá o pomoc. Hľadá vlastných pestúnov, ktorí dobrovoľne pristúpia na jeho pravidlá hry.

Ak sa chcete podieľať na tom, ako sa KioSK vyšvihne pred verejnosťou, postarať sa o jeho imidž, ba čo viac, stať sa jeho neoddeliteľnou súčasťou, jeho rukami a nohami, tak táto výzva je určená priamo pre vás. KioSK pre svoje dokonalé ja potrebuje dobrovoľníkov na nasledovné pozície:

Informátor Info stánok počas priebehu festivalu – akreditácia účastníkov, predaj lístkov, ubytovanie, predaj divadelných kníh, poskytovanie všeobecných informácií pre hostí a divákov.

Koordinátor Príprava sály pred predstaveniami, jej posledné úpravy, vpúšťanie divákov do sály, koordinácia pri usádzaní, dohliadanie na vyprázdnenie sály a jej drobné úpravy.

Pestún Na festivale je stále viac a viac ľudí, dokonca celých rodín. Hľadáme zodpovedných dobrovoľníkov, ktorí by sa postarali o malé detičky počas jednotlivých predstavení, hrali sa s nimi na terase, v parku, alebo detskom kútiku.

Jednotlivé úlohy sa dajú nakombinovať alebo ich počas festivalu prestriedať. V prípade záujmu prosím vyplňte nasledovný formulár. V prípade otázok kontaktujte Zuzanu Hájkovú, koordinátorku dobrovoľníkov, hajkova.zuz@gmail.com.