KioSK vyhlasuje pátranie po dobrovoľníkoch

[vc_column_text pb_margin_bottom="no" pb_border_bottom="no" width="1/2" el_position="first"]

Čím väčší festival, tým väčší program. Čím väčší program, tým viac predstavení. Čím viac predstavení, tým viac priestorov, o to väčšie požiadavky a viac služieb. Čím viac služieb, tým väčšia potreba personálu a tým väčšia potreba dobrovoľníkov!


Festival je len jeden, ale nás v organizačnom tíme musí byť oveľa viac. Preto ak máte chuť byť súčasťou KioSKu nielen ako diváci, ale starať sa aj o jeho priebeh, o hostí, divákov i umelcov, táto výzva je určená práve vám. Hľadáme dobrovoľníkov na nasledujúce pozície:
Informátor ≐ Info stánok počas priebehu festivalu: akreditácia účastníkov, predaj lístkov, ubytovanie, predaj divadelných kníh, guest servise, poskytovanie všeobecných informácií pre hostí a divákov, úschovňa osobných vecí.
Koordinátor ≐ Príprava sály pred predstaveniami, jej posledné úpravy, vpúšťanie divákov do sály, koordinácia pri usádzaní, dohliadanie na vyprázdnenie sály a jej drobné úpravy.
Pestún ≐ Na festivale je stále viac a viac ľudí, dokonca celých rodín. Hľadáme zodpovedných dobrovoľníkov, ktorí by sa postarali o malé deti počas jednotlivých predstavení, hrali sa s nimi na terase, v parku, alebo detskom kútiku.
Jednotlivé úlohy sa dajú nakombinovať alebo ich počas festivalu prestriedať. V prípade záujmu prosím vyplňte nasledovný formulár. Pre ďalšie otázky kontaktujte Zuzanu Hájkovú, koordinátorku dobrovoľníkov: kiosk@stanica.sk. [/vc_column_text] [vc_column_text pb_margin_bottom="no" pb_border_bottom="no" width="1/2" el_position="last"] Foto: Natália Zajačiková [/vc_column_text]