LIGHT PARTY

27.7. (sobota), 23.00, Nová synagóga, Bar

 

Po nekončiacich nociach plných vyhorení prichádza na konci svetlo. Uvoľnenie, zábava a rezignácia na stav, v ktorom sa ocitáme. Nezáujem o to čo bolo, nezáujem o to, čo bude… Len príjemné prežívanie zábavy a schválnej ignorancie všetkých vonkajších nátlakov. Posledná noc festivalu bude otvorená zábave, tancu a prázdnym myšlienkam. Bez ohľadu na čas ju tanečnými house beatmi budú viesť djs dMIT.RY, Kuba ‚93 a Naďa, ktorí vystúpia pod taktovkou pražského online rádia – Radio Punctum.

 

dMIT.RY 

Pražský DJ dMIT.RY sa už viac ako 12 rokov pretĺka všemožnými zákutiami klubovej hudby a klubového života samotného. Počas tejto doby usporiadal nespočet kluboviek s hosťami ako Florian Kupfer, Basic Soul Unit, Mumdance, Wen, Mickey Pearce, Simoncini a mnohými ďalšími. Okrem hrania sa navyše venuje svojmu labelu Neo Violence, kde pravidelne vydáva hudbu z rôznych kútov sveta, a ktorého katalóg momentálne činí 20 digitálnych releasov a 4 vinyly. Niekoľko rokov sa tiež stará o dramaturgiu a Booking v Groove Bare. Pravidelne vysiela na parížskom Rinse France a od úplných počiatkov aj na žižkovskom Radio Punctum.

mixcloud.com/djdmitry
neoviolence.bandcamp.com

 

KUBA ´93 

KUBA´93 je pražský DJ, zakladateľ labelu Harmless Youth, rezident Radia Punctum a spoluzakladateľ akcie KONNEKT v legendárnom Cross Clube v Prahe. Niekoľko krát sa objavil v londýnskom rádiu Rinse.fm v Swamp81 show. Jeho eklektická selekcia naprieč žánrami bude sprevádzať.

 

NAĎA 

Naďa je len jedna, čo je škoda lebo takých ako je ona by bolo treba viac. Pohybujúca sa okolo kolektívov ako Junction a Counterpoint, Nadine selekcie a odtepávanie setov dokazujú to, že niektoré veci sa človek proste musí naučiť len poctivým dlhoročným hraním.

 

/// Súčasťou večera je aj tanečné predstavenie Andreja Petroviča: P / ONE OF THE SEVEN a hudobná prednáška Andreja Kabala: Musique Non-Stop Fire Special. ///

FB event: https://www.facebook.com/events/453809572121478/