PÁRTY

ŠTVRTOK (Nová synagóga)

DJ 1/2F&Ch

Napísala nám kolegyňa Barbora: "Ahojte, máte už Djov na Kiosk? Mám tip - Dj Pažo z Považskej Bystrice. Hrá z platní, old school dj, veľmi dobré songy, včera bol na Lokal Feste v Manínskej tiesňave a bola to párty. Keby ste mali záujem, tak vypýtam nejaké info, zvuky, atď, pre predstavu.. ...Nemá žiadny set online. Je to veľmi občasný DJ, alebo len taký obývačkový. Ale o to viac ide do toho naplno. Povedal, že by pre vás nejaký set urobil. 
... je to taký tajomný dj. Ktorého buď musíš zažiť alebo dôverovať ohlasom 😃 Ale na tom feste boli ďalší 2 známi DJi a Pažo mal najväčšie oblasy."

Tak sme sa rozhodli dôverovať! A aby ste porozumeli, DJ Pažo je kvazi polovica fish&chips djs, preto také meno v programe!

DJ Zsiiir

Dávid Koronczi odpálil legendárnu disco párty na Kiosku pár rokov dozadu. Tento rok sa vracia na Kiosk primárne v sobotu v rámci multisenzorického vesmírneho večera, ale vraj by si rád aspoň hodinku zahral. Nie je to isté, ale ak budú hviezdy naklonené, zažiješ ho a na chvíľu vystrieda DJ 1/2F&Ch.

PIATOK (Stanica, Bar)

DJ Laura Plis

1.
Paralela detí na poznávacom zájazde, kde najradšej byť jednou nohou v jaskyni a druhou nohou v rade na zmrzlinu. Halda masív častokrát surového príspevku do femini elektronického zastúpenia. Nepredvídateľné vystrkujuce rožky spoza pultu.

2.
Laura Plis fka jedenast, či laura.naladicka je v prvom rade nadšenkyňa techna. Svoj prvý set odohrala ako posledná na umeleckom festivale Tehláreň ’21 v Liptovskom Mikuláši a ďalej to eskalovalo tak rýchlo ako jej BPM v mixoch. Napriek pandémii sa jej podarilo odohrať niekoľko setov v klube WAX, prepotený mix v brnenskom podzemí na Schwarzwald party a niekoľko tajných pop-up setov po bratislavských kluboch. Otvárala prvý Blasfemia rave v Košiciach, fresh party label Katky Miklei a zatvorila bratislavskú Nočnú po Parfait z Possesion. Za pultom robí show a selekcia Laury Plis je plná kopákov, drsná, ale servíruje ho spôsobom, ktorý poslucháč neodmietne. Inšpirovaná 00s hard technom, schranzom a 90s gabberom, spája nové so starým a je verná menám ako Andreas Kraemer, Tassid & Eski, zo súčasných mien sa prikláňa k tvorbe Rikhtera, Ayarcany, PTU a Clouds.

SOBOTA (Stanica, Bar)

DJ AstraZeneca + DJ Microchic

DJ AstraZeneca využíva eklektické prelivy medzi mashupmi a postklubovou hudbou na lowkey smiešne sety s výraznými lokálnymi presahmi ( ✌︎'ω')✌

Aby nebola sama, donesie si parťáčku, o ktorej veľa nevieme, ale necháme sa prekvapiť.