Program pre deti

Mileniáli sú na pokraji vyhorenia, mnohí dospelí už vyhoreli dávno. Ale deti, tie majú v sebe ešte veľa pozitívnej a kreatívnej energie. Vítame, ak nám na Kiosk prídu ukázať, ako sa bezstarostne jašiť a nič neriešiť. Za odmenu im tento rok ponúkame minimálne dve vyslovene detské predstavenia.

 

V sobotu dopoludnia sa spolu s Džumelcom budú môcť hrať na hudobníkov. Na Stanici pod Rondlom to bude niečo ako koncert a súčasne niečo ako spontánny hudobný workshop pre deti. Džumelec donesie gitaru, elektronické sample a slučky, decká budú môcť spievať do mikrofónu, búchať po kadečom, stláčať gombíky, tancovať, ale pokojne aj len tak sedieť a počúvať.

 

V nedeľu ráno umelecký spolok Performalita vezme deti na neznámu planétu, ktorá bude možno hornatá a možno plochá, možno farebná a možno čiernobiela. Počas misie sa s nimi budú rozprávať o tom, čo je to domov, ako si porozumieť s druhými a prečo záleží na priateľstve. Bude to magické, vesmírne, interkatívne a farebné!

 

Nevedia sa vaše deti postrážiť samé? Nevadí, postrážime vám ich my!

Ak skončia detské predstavenia a vaše dieťa nebude mať zrovna chuť na tie dospelácke, nevadí, postrážime vám ho. 

Počas jednotlivých predstavení poskytujeme službu stráženia detí alebo babysitting. Naši zodpovední dobrovoľníci sa im budú venovať v areáli Stanice Záriečie alebo Novej synagógy.

Informovať a dohodnúť si konkrétne časy môžete osobne na festivalovom Info Pointe alebo telefonicky pred aj počas festivalu.
Odporúčame dohodnúť sa aspoň dve hodinky vopred, ale pokojne aj pár dní v predstihu.

Kontaktná osoba: Wanda Kaprálová, 0905 991 322, wanda.kapralova@gmail.com