Terapeutické popoludnie

for english scroll down

Terapeutické popoludnie

27. 7., 12.00-15.30 Kúpalisko Stráňavy, Stanica

Keďže naším prvoradým cieľom je, aby ste počas tohtoročného Kiosku nevyhoreli, v sobotu vás cez obed nebudeme trápiť diskusiami ani žiadnymi predstaveniami. Namiesto toho vás chceme vziať na kupko alebo ponúknuť iné spestrenia voľnočasového charakteru, ktorými sa dá bojovať proti prípadnému začínajúcemu vyhoreniu.

Popoludnie na Stanici:

bezčas – plynutie – spomalenie – tempo – dych 

V parku na Stanici bude v sobotu poobede niekoľko ostrovov zastavenia sa. Môžete sa medzi nimi voľne pohybovať - vojsť a na chvíľu len tak byť. Vydýchnuť si z videného a zhlboka sa nadýchnuť ešte pred vrcholením festivalu.

Súčasťou terapeutického popoludnia bude one : one session Zdenky Brungot Svítekovej.

Popoludnie na kúpalisku:

Zober plavky, štyri eurá, nastúp do autobusu, nasleduj Ivanu - vedúcu zájazdu a nechaj sa doviesť až k vode. Tam plávaj alebo nerob nič. Budeme však radi, keď sa po dvoch hodinkách chytania bronzu opäť vrátiš na Kiosk. Miesto v autobuse na kúpalisko je nutné si zarezervovať vopred!

Since our primary goal is not to burn out this year on Kiosk, we won't be bothering you with discussions or performances during Saturday's lunch and afternoon. Instead, we want to take you to a swimming pool or offer you other leisure activities, which can prevent potential burnout. You need to book in advance on the bus to the swimming pool!