Využite arriergardu – uschovajte deti, batožinu, či bicykle, najedzte sa a zaparkujte

Chápeme veľmi dobre, že pred návštevou avantgardy (hnutia, ktoré prichádza po), treba byť pripravený a mať zabezpečené určité veci pred (arrier). Festival KioSK vám ponúka okrem predstavení aj iné, viac či menej teatrálne služby, vďaka ktorým môžete vychutnávať hnutia po hnutí bez starostí.

Ak vás nebaví neustále sťahovať svoje batoliace sa dieťa z pódia, máte o starosť menej – počas celého festivalu bude v kaviarni Stanice fungovať úschovňa detí. Na ročníku nezáleží. Začínajúc pol hodiny pred prvým predstavením, až do 21.00, môžete svoje dieťa uschovať za jedno, opakujeme jedno euro za predstavenie. Táto jedinečná akcia platí len počas festivalu a naviac dávame 50% záruku, že sa vám to vaše dieťa vráti celé a nepoškodené.

Ak vás nebaví chodiť do stanu po pretancovanej noci a nenachádzať tu svoje cennosti z dôvodu, že sa stan nedá uzamknúť, nestrachujte sa. Počas festivalu bude fungovať aj úschovňa drahocenností, či už peňažného, alebo informačného charakteru. Fotografie svojích milých, kočíky, nakladané syry od priateľa z Francúzska, počítače, diamanty, … všetko vám postrážime. Naša značka - sme diskrétni.

Uschovať si ďalej môžete svoje bicykle, kolobežku, auto, … Máme pripravené dostatočné parkovacie kapacity pre všetky druhy dopravných prostriedkov. Len príďte a parkujte. Zdarma.

Ak si naopak zabudnete svoj dopravný dvojkolesový prostriedok a doobedný program nie je to pravé, alebo je príliš teplo – môžete si požičať bicykel a rozbehnúť sa splavovať cesty-necesty Žilinského kraja. Opäť za jedinečnú cenu, priamo na Stanici.

Chápeme, že nielen kultúrou je človek živý, preto budú pripravené dva stánky s pomalým a rýchlym občerstvením. Jakub a Rebecca, ktorí sa starajú o Vegánske nedele na Stanici, budú od štvrtka do nedele prevádzkovať vegánsky stánok. Odporúčaný nielen vegánom. Naviac bude každý chod k dispozícii aj v bezlepkovej verzii. Hneď vedľa vegánov zaparkuje na vyváženie mäsový, rýchloobčerstvovací stánok, ktorý oceníte hlavne po polnoci, ked’ budete ochotný čakať na pečenú klobásu.

Naviac usmievavý personál, info point, ktorý splní skoro všetko, čo vyslovíte, nahnevaná pani na ubytovni a mnoho iného, čo zažijete aj na iných festivaloch, Prečo teda chodiť na KioSK? Tešíme sa.